FAQs

NAJCZĘŚCIEJ ZDAWANE PYTANIA

Kiedy jest najbliższy wyjazd z polski?

Wyjazdy z Polski są zawsze w czwartki, co dwa tygodnie. Terminy wyjazdów podane są na stronie www.alltra.pl Paczki zaczynamy zbierać od poniedziałku, czyli na 3 dni przed wyjazdem. Aby uzyskać dokładniejsze informacje o terminie odbioru paczuszki od Państwa prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Kiedy jest najbliższy wyjazd z UK?

Wyjazdy z UK są zawsze w niedzielę, co dwa tygodnie. Terminy wyjazdów podane są na stronie www.alltra.pl Paczki zaczynamy zbierać od piątku, czyli na 3 dni przed wyjazdem. Aby uzyskać dokładniejsze informacje o terminie odbioru paczuszki od Państwa prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jak zamówić kuriera?

Aby nadać paczuszkę należy wysłać nam dokładny adres (IMIĘ I NAZWISKO, MIASTO, KOD POCZTOWY, ULICA I NR DOMU, NR TELEFONU) do nadawcy i odbiorcy paczki oraz informację o terminie wyjazdu, który Państwa interesuje. Dane te najlepiej przesłać przez formularz znajdujący się na stronie www.alltra.pl w zakładce „Zamów kuriera”, lub drogą mailową na adres alltra@alltra.pl, lub poprzez SMS (+48504105378, +447746365413), Gadu-Gadu (5170134), Skype (all-tra).

Jak zapłacić za przesyłkę?

Płatności można dokonać zarówno w złotówkach jak i w funtach, przy nadaniu lub przy odbiorze paczki, w gotówce lub przelewem na konto.

Czy przesyłki odbierane są bezpośrednio z domu klienta?

Tak, świadczymy usługi DOOR TO DOOR, czyli organizujemy transport bezpośrednio od nadawcy do odbiorcy.